ما آمده ایم تا کتابخوانی را متحول کنیم
ما در تلاش هستیم تا فرهنگ کتابخوانی را جانی تازه ببخشیم و دسترسی به کتاب را آسان تر از هر زمان دیگری بکنیم

دریم یو انقلابی در کتاب خوانی

در دنیای امروز شما تنها با یک کشور و مردم آن در ارتباط نیستید بلکه پیشرفت شما زمانی رقم میخورد که توانایی ارتباط با همه مردم دنیا را داشته باشید . از کار و تحصیل تا محاجرت برای زندگی و… شما باید اصول معاشرت را به عنوان کلید مهم ارتباط جهانی بدانید که فراگیری آن با مطالعه امکان پذیر است . دریم یو با شماست تا خیلی سریع بتوانید به تمام اهداف خود برسید و با دسترسی راحت سریع و با کمترین هزینه به کتاب های موردنیاز خود دست پیدا کنید.

با ما همراه شوید…

شرکت دریم یو با توجه به سابقه درخشان خود در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی، تا به امروز توانسته است خدمات رسانی به صدها مشتری را داشته باشد و در این زمینه رضایت آنها را به بهترین شکل ممکن جلب کند. ما معتقدیم که دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست. ما در مسیر فناوری اطلاعات و ارتباطات و فضای مجازی توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم و در این حوزه قدم های بلندی برداریم.

آشنایی با بنیانگذاران و مدیران اجرایی تیم قدرتمند دریم یو

حسین امیدی

ما بر روی راهکارهای هوشمندسازی کسب و کار و ورود کسب و کارهای سنتی به دنیای دیجیتال تمرکز کرده ایم و در تلاشیم تا با تغییراتی کوچک به واسطه فناوری اطلاعات، نتایجی بزرگ را رقم بزنیم. ما لحظه به لحظه در کنار مشتریانمان هستیم.

علیرضا ماشکار

ارائه آثار مدرن و ساختارشکن و کسب رضایت حداکثری مشتریان، دریم یو را به برندی محبوب در زمینه ی خرید کتاب اینترنتی تبدیل کرده است .

co founder

حسین امیدی

CEO / FOUNDER
co founder

علیرضا ماشکار

CEO / FOUNDER

احترام به مشتری جزء اهداف جدا نشدنی مجموعه دریم یو می باشد و بر این باور هستیم که ارائه خدمت، پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان. با توجه به رشد پر سرعت صنعت وب و فناوری های مرتبط در سال‌های گذشته رویکرد نوین مدیران آفکام بهره‌مندی از مدل‌های همکاری دو سویه است.

بر این اساس شرکت دریم یو بعنوان یکی از پیشتازان عرصه وب کشور از حضور شرکای جدید برای همکاری‌های آینده استقبال می‌کند و در راستای ارائه بهترین محصولات و سرویس‌ها به مشتریان خویش، حرکت رو به رشدی را جهت همکاری با صاحبان فناوری و کسب و کارهای فناورانه در حوزه وب و میزبانی و هوشمندسازی کسب و کار آغاز نموده است……..