هاکان منگوچ

معرفی کتاب هیچ ملاقاتی تصادفی نیست اثر هاکان منگوچ

هاکان منگوچ کیست ؟ هاکان منگوچ متولد شهر بورسا در ترکیه است. او از سنین کودکی علاقه زیادی به موسیقی داشت و در سن ۱۵ سالگی نی و پیانو آ...

ادامه مطلب

جف بزوس ثروتمند ترین فرد جهان موسس آمازون

جف بزوس ثروتمند ترین فرد دنیا و موسس کمپانی آمازون

جفری پرستون بِزوسJeffrey Preston Bezos ) ‎ ) زادهٔ ۱۲ ژانویهٔ ۱۹۶۴ در البوکرکیِ نیومکزیکو است. جف بزوس کارآفرین و تاجر آمریکایی  و موسس شرکت آمازون و هوافضای بلواوریجین و از ثروتمند ترین افراد جهان است.

ادامه مطلب

برنارد آرنولت موسس LVMH

برنارد آرنولت – زندگینامه برنارد آرنو موسس شرکت LVMH

برنارد جین اتین آرنولت در روز پنجم مارچ سال ۱۹۴۹ در روبیکس فرانسه متولد شد. پدرش ژان لئون آرنو، کارخانه‌ دار و مالک شرکت ساخت‌ و ساز فی...

ادامه مطلب

Best-Romance-Novels-min

با 6 مورد از بهترین رمان های عاشقانه جهان آشنا شوید

بهترین رمان های عاشقانه جهان تا به حال چند رمان عاشقانه خوانده‌اید که هم دوست داشته‌اید و هم ارزش خواندن داشته‌اند؟ آیا بهترین رمان‌ها...

ادامه مطلب

falsafe

بهترین کتاب های فلسفه‌ی جهان

مهم‌ترین کتاب های فلسفی جهان که قبل از مرگ باید خواند! بر خلاف عقیده‌ی برخی از فیلسوفان که فلسفه را برای عوام ممنوع کرده‌اند برخی دیگر...

ادامه مطلب

Learn-english

زمان آینده کامل استمراری در زبان انگلیسی

در این درس درباره زمان آینده کامل استمراری در زبان انگلیسی خواهید خواند که برای بیان عملی ادامه‌دار که تا زمانی مشخص در آینده اتفاق افتاده استفاده می‌شود.

ادامه مطلب

Learn-english

زمان آینده کامل در زبان انگلیسی

از زمان آینده کامل در زبان انگلیسی برای بیان عملی در آینده استفاده می‌شود که زودتر از عملی دیگر به اتمام خواهد رسید. مبحث این درس بررسی کاربردهای این زمان است.

ادامه مطلب

Learn-english

زمان آینده استمراری در زبان انگلیسی

از زمان استمراری در زبان انگلیسی برای تاکید کردن بر عملی ادامه‌دار در زمان آینده استفاده می‌شود. در این بخش با این زمان آشنا می‌شویم.

ادامه مطلب

Learn-english

زمان آینده ساده (با will و going to) در زبان انگلیسی

از زمان آینده با will و going to برای نشان دادن یک نتیجه‌گیری منطقی یا یک برنامه از پیش تعیین شده برای آینده استفاده می‌شود. در این درس با این زمان آشنا خواهیم شد.

ادامه مطلب

Learn-english

زمان حال کامل استمراری در زبان انگلیسی

از زمان حال کامل استمراری برای بیان عملی استفاده می‌کنیم که گذشته شروع شده و تا حال ادامه داشته یا تاثیرش باقی مانده است. این مطلب به آموزش این زمان می‌پردازد.

ادامه مطلب